fbpx

HADM Gramatowski - Autoryzowany Dealer marek KIA, SKODA, CITROEN oraz OPEL

HADM Gramatowski to - Autoryzowany Dealer marek SKODA, KIA w Starogard Gdańskim oraz SKODA, CITROEN i OPEL w Elblągu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, HADM Gramatowski wyposażył swoje usługi o Wypożyczalnię Samochodów, Blacharnio-Lakiernię oraz Sprzedaż Samochodów Używanych z Gwarancją.

DEALER ROKU 2016 w marce KIA

Rewelacyjne wyniki sprzedażowe i wysoka jakość obsługi klienta pozwoliły nam na uzyskanie tytułu Dealera Roku 2016 w marce KIA.

Na rynku motoryzacyjnym od 2000 roku

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Na rynku motoryzacyjnym działamy już od 24 lat.

Profesjonalna obsługa

Nasi doradcy utrzymują jakość obsługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są liczne opinie naszych klientów.

Nasze salony

Salon Skody w Starogardzie

Kupując nowy bądź używany samochód chcą mieć Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi, która zawsze nastawiona jest na Klienta?
Nasz serwis i salon Skoda zlokalizowany w Starogardzie Gdańskim zatrudnia tylko wyspecjalizowanych pracowników, których priorytetem niezmiennie pozostaje zadowolenie Klienta. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne i skomplikowane mogą być wymagania Klientów, dlatego jako fachowcy zawsze służymy praktyczną poradą. Nasza pomoc nie tylko umożliwia Klientom wybranie odpowiedniego modelu samochodu dopasowanego do prowadzonego przez nich trybu życia, ale również idealną optymalizację kosztów.
Prowadzony przez nas salon i serwis Skoda przyciąga do siebie klientów nie tylko ze Starogardu Gdańskiego, ale również z pomorskich miast, m.in. jak Sopot, Gdynia, Tczew czy Chojnice.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Skontaktuj się

Salon KIA w Starogardzie

Mają Państwo w planach zakup nowego samochodu marki KIA?
Salon i serwis HADM Gramatowski zlokalizowany w Stargardzie Gdańskim to miejsce, gdzie nie tylko skorzystają Państwo z bezpłatnej jazdy testowej wymarzonym samochodem, ale również wykonają okresowe przeglądy pojazdu czy dokonają koniecznej naprawy w autoryzowanym serwisie.
Serdecznie zapraszamy do wizyt w naszym salonie KIA. Na miejscu czeka na Państwa profesjonalna obsługa, która na pewno ułatwi wybór nowego bądź używanego samochodu, a także zadba o prawidłową naprawę bądź fachowe wykonanie okresowego przeglądu Państwa pojazdu.

Skontaktuj się

Salon Skody w Elblągu

W naszym salonie marki Skoda w Elblągu na pewno znajdą Państwo samochód, który w pełni spełni Państwa indywidualne wymagania. Na miejscu znajduje się również profesjonalny serwis, w którym z powodzeniem przeprowadzone zostanie kompleksowe badanie okresowe Państwa pojazdu, jak i zostanie zrealizowana jego naprawa. Prowadzony przez nas salon i serwis Skoda to miejsce, które obsługuje zarówno Klientów z Elbląga, jak i innych pobliskich miast, takich jak Ostróda, Braniewo, czy Iława.

Skontaktuj się

Salon Opla w Elblągu

Salon Opla jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy oraz dużym plusem dla mieszkańców Elbląga i okolic. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi serwisowej, zakupu nowego samochodu, jak również wyceny czy odkupu swoich dotychczasowych aut.  Ponadto nasi specjaliści pomogą w doborze dogodnego ubezpieczenia oraz finansowania. Do dyspozycji naszych klientów jest także wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych.

Skontaktuj się

Salon Citroena w Elblągu

Nasz salon Citroena zbudowany i wyposażony został zgodnie z najnowszymi standardami marki, serwis natomiast wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt: wyważarka kół z testem drogowym, geometria 3D, czy też narzędzia specjalne dedykowane marce. Salon w Elblągu umiejscowiony jest w pobliżu drogi S7, daje to możliwość łatwego dojazdu, szczególnie klientom z Gdańska i Kościerzyny.

Salon jest w malowniczej lokalizacji, 500 m od starówki, bezpośrednio przy rzece Elbląg. Podczas oczekiwania na naprawę auta w serwisie proponujemy naszym klientom rowery czy kajaki. W salonie znajduje się wygodna poczekalnia, wysoki stół z możliwością podłączenia laptopa do prądu i internetu. Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do kontaktu. Na spotkaniu przedstawimy Państwu szczegółową ofertę.

#

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do wyboru lokalizacji w Starogardzie Gdańskim lub Elblągu. Na spotkaniu przedstawimy Państwu warunki zakupu.

#

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do wyboru lokalizacji w Elblągu lub Starogardzie Gdańskim. Na spotkaniu przedstawimy Państwu warunki zakupu.

#

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do wyboru lokalizacji w Starogardzie Gdańskim lub Elblągu. Na spotkaniu przedstawimy Państwu warunki zakupu.


#
HADM Gramatowski