fbpx

OPEL HADM Gramatowski

ul. Warszawska 87

82-300 Elbląg

Skontaktuj się

+ 48 55 230 40 94

Dział handlowy: salon.opel@hadm.pl

Serwis: elblag.serwis@hadm.pl

 

Godziny otwarcia Salonu

pon-pt: 8:00 – 18:00

sob: 8:00 – 14:00

Godziny otwarcia Serwisu

pon-pt: 7:00 – 18:00

sob: 8:00 – 14:00

Sprzedaż Samochodów OPEL

Rozwiń

Szantala Bulkowska

Doradca Handlowy

t.: +48 55 230 40 94

t.: +48 730 066 508

s.bulkowska@hadm.pl

Dominika Wysocka

Doradca Działu Handlowego

t.: +48 55 230 40 94

salon.opel@hadm.pl

Monika Rosiak

Kierownik Działu Handlowego

t.: +48 55 230 40 94

salon.opel@hadm.pl

Tomasz Majewski

Doradca do spraw samochodów dostawczych / B2B

t.: 55 230 40 73

t.majewski@hadm.pl

Serwis Mechaniczny OPEL

Rozwiń

Jarosław Lisowski

Doradca Działu Serwisu

t.: +48 55 230 40 94

elblag.serwis@hadm.pl

Sławomir Sienkiewicz

Doradca Działu Serwisu

t.: +48 55 230 40 73

t.: +48 55 230 40 94

elblag.serwis@hadm.pl

Tomasz Duda

Szef Serwisu

t.: +48 55 230 40 94

elblag.serwis@hadm.pl

Części Zamienne OPEL

Rozwiń

Zbigniew Czechowski

Doradca Działu Części

t.: +48 55 230 40 74

t.: +48 730 055 456

z.czechowski@hadm.pl

Ryszard Grzelak

Doradca Działu Części

t.: +48 55 230 40 94

elblag.serwis@hadm.pl

Samochody Używane

Rozwiń

Kamil Kaczmarczyk

Doradca Działu Aut Używanych

t.: +48 55 235 24 57

t.: +48 535 587 592

k.kaczmarczyk@hadm.pl

Dawid Janus

Doradca Działu Aut Używanych

t.: 55 235 24 57

salon.elblag@hadm.pl

Dział Likwidacji Szkód OPEL

Rozwiń

Paweł Zakrzewski

Dział Likwidacji Szkód

t.: +48 55 235 24 57

t.: +48 720 820 287

p.zakrzewski@hadm.pl

Wypożyczalnia Samochodów

Rozwiń

Agata Laskowska

wypozyczalnia@hadm.pl

t.: +48 55 230 40 94

t.: +48 519 096 736

a.laskowska@hadm.pl

Dział Ubezpieczeń OPEL

Rozwiń

Paulina Wangin

Doradca Działu Ubezpieczeń

t.: +48 730 055 689

t.: +48 55 235 24 57

p.wangin@hadm.pl

Sandra Stasiak

Doradca Działu Ubezpieczeń

t.: +48 720 820 768

t.: +48 55 235 24 57

s.stasiak@hadm.pl

Jak do nas dojechać

W naszym salonie znajdziecie państwo indywidualne podejście do klienta i konkurencyjną ofertę.
Odwiedź nas

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do kontaktu. Na spotkaniu przedstawimy Państwu szczegółową ofertę.





#

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do wyboru lokalizacji w Starogardzie Gdańskim lub Elblągu. Na spotkaniu przedstawimy Państwu warunki zakupu.





#

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do wyboru lokalizacji w Elblągu lub Starogardzie Gdańskim. Na spotkaniu przedstawimy Państwu warunki zakupu.





#

Chcesz sprawdzić auto przed zakupem?
Umów się na bezpłatną jazdę próbną w naszym salonie

Zapraszamy do wyboru lokalizacji w Starogardzie Gdańskim lub Elblągu. Na spotkaniu przedstawimy Państwu warunki zakupu.


#
HADM Gramatowski